ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 22-09-2021 ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

Το πρόγραμμα της Τετάρτης 22-09-2021 είναι το εξής :

2ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ         ΣΧ. ΕΤΟΣ: 2021-22  
                 
  Τετάρτη 22-9-2021  
  1 2 3 4 5 6 7  
ΓΚΙΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                
                 
ΒΑΡΑ ΟΛΓΑ   ΝΕ Β ΝΕ Β ΝΕ Α ΝΕ Β      
    Β3  Β3  Α2 Β4       
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   ΝΕ Α            
    Α3            
ΜΠΡΟΥΖΑ ΕΥΤΥΧΙΑ   Ι Α     Γ Α Γ Α Α Α  
    Α2     Α3 Α1 Α1  
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ                
                 
ΥΨΗΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Χ Β   Χ Β Χ Α   ΧΗ Γ ΧΗ Γ  
  Β3    Β5  Α1   Γ3  Γ4   
ΧΡΙΣΤΩΝΗ ΖΩΗ         ΒΙ      
          Α2      
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΑ Φ Α ΦΑ Β Φ Α ΦΑ Β Φ Α ΦΑ Γ    
  Α3 Β5  Α2 Β3  Α1 Γ4     
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ       ΠΠ        
        Α3        
ΜΠΙΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                
                 
ΦΡΑΝΣΕΣ ΙΣΑΑΚ ΣΠΣΜ (Ε)          
  ΒΜ1          
ΚΑΛΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΝΜΕ (Ε)  
          ΒΕΝ  
ΠΙΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΤΜΚ( Ε)  
      ΒΜ2  
ΓΚΑΡΛΕΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΑΙΙ(Ε) ΣΑΙΙ      
  ΓΧ3  ΓΧ2      
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΙΙ(Ε)        
  ΓΧ3         
ΧΡΙΣΤΑΦΑΚΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΠΣΜ (Ε)   ΘΕΡ( Ε)      
  ΒΜ1   ΒΜ1      
ΚΑΤΣΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΚΙΙ ΜΕΚΙΙ ΜΕΚΙΙ ΜΕΚΙΙ        
  ΓΧ2 ΓΧ2 ΓX1 ΓX1        
ΓΟΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΜ   ΣΤΜ ΤΜΚ ΣΤΜ      
  ΓX1   ΓΧ2 ΒΜ4  ΓX1      
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΤΜΚ( Ε)  
      ΒΜ2  
ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       ΤΕ&Δ Ε ΘΕΡ( Ε)      
        ΓΧ2 ΒΜ1      
ΛΑΜΠΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΡ   ΘΕΡ ΘΕΡ        
  ΒΜ4    ΒΜ4  ΒΜ1        
ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΑΜ Α ΑΜ Α ΖΔΔ          
  Α2 Α1 Α1          
ΓΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΗ (Ε)       ΣΕΠ    
  ΒΜ2       Α3    
ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                
                 
ΣΙΝΔΡΑ-ΣΚΟΥΤΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΑΥΤ(Ε)      
        ΒΗ2       
ΚΩΣΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕ ΙΙ Ε        
  ΓΗΛ        
ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ   ΒΗ   ΗΕ& ΣΗ ΤΕ&Δ Ε ΒΗ ΗΕ& ΣΗ  
    ΒΜ4    ΒΗ1 ΓΧ3  ΒΜ1 ΒΗ2   
                 
                 
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                
                 
ΔΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΔΥ(Ε)   Α&ΨΗ      
  ΓΗΝ   ΒΗ1      
ΜΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΗΗ Α ΤΕ&Δ Ε       Η ΚΣΡ (Ε)  
  Α1 ΓX1       ΒΗ1  
ΖΗΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     ΑΗΗ Α     Α&ΨΗ    
      Α3     ΒΗ2     
ΚΕΛΕΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΔEC(E)   Ν.Η.Ο      
  ΓΠΛ    ΓΠΛ       
ΡΟΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΔEC(E) ΜΦ        
  ΓΠΛ  ΓΠΛ         
ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ       ΝΑΜ        
        ΒΕΝ        
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                
                 
ΚΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ                
                 
ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΤΕ&Δ Ε   ΑΥΤ(Ε)      
    ΓX1   ΒΗ2       
ΜΠΙΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       ΕΣΗ&Ε(Ε)      
        ΓΗΝ      
ΤΣΙΤΣΙΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΤΕ&Δ Ε Η ΚΣΡ (Ε)  
          ΓΧ3  ΒΗ1  
ΚΙΝΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕ ΙΙ Ε        
  ΓΗΛ        
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΑΥΤ(Ε) Η ΚΣΡ (Ε)  
        ΒΗ2  ΒΗ1  
ΒΛΕΤΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΑΙΙ(Ε)        
  ΓΧ3         
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΤΜΚ( Ε)  
      ΒΜ2  
ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΔEC(E)   ΝΜΕ (Ε)  
  ΓΠΛ    ΒΕΝ  

και το ωράριο διδασκαλίας